Барселона губи два разлика

Барселона губи два разлика

Барселона е вистински дебакл.

Каква претстава на малиот Пол Дибале, сјајниот аргентинец од два обиди заби два гола, а вториот беше асистенција на Марио Манџукич. Јувентус води 2-0 против Барселона.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Првото Man of the Match интервју на Cristiano Ronaldo како тинејџер (Видео)

  На само 18 години, Ronaldo го имаше своето прво Man of the Match интервју, ...

  Најскапо платени фудбалери на сите времиња поделени според возраст

  Кој бил најскапо платен фудбалер како 18-годишен тинејџер? Кој бил најскапо платен како 35-годишен? ...

  Поранешен соиграч на Hazard тврди дека играчот на Chelsea има одиграно натпревар пијан!

  Rio Mavuba е играчот кој вчера за француска емисија изјави дека Hazard има одиграно ...