Џеј Ло објави фотографија без шминка, фановите зачудени од нејзиниот изглед

Џеј Ло објави фотографија без шминка, фановите зачудени од нејзиниот изглед

Под видеото кое го објави на Инстаграм, воодушевените фанови и порачаа дека се шокирани од она што го гледаат и дека би требало почесто да се појавува во вакво издание.

Вака изгледам пред настап. Седам овде без фризура и шминка. Пробувам психички да се припремам, порача латино дивата во видеото кое го објави на Инстаграм.

Фановите и пишуваа на 47 годишната Џенифер Лопез дека се шокирани од она што го гледаат и дека би требало почесто да се појавува во ова издание.

Убавата пејачка е веќе неколку месеци во врска со поранешната бејзбол ѕвезда, 41 годишниот Алекс Родригез. Лопез откри дека своето момче го видела кога била на ручек.

Getting ready for show night… #jlovegas #allihave #letsgetit

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

loading...
 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Хаос во Битола во моментов, насекаде ечи “Рока Мандолино”

  Битола и Рока Мандолино. Додека илјадници Македонци маршираа во чест на своите предци, во ...

  30 мртви лица во Италија: Лавина затрупа луксузен хотел, заробените молат за помош

  Се стравува дека повеќе од 30 луѓе загинале вчера кога силна лавина се спуштила ...

  Експериментот со 6 часа работно време покажа дека…

  Една од учесничките кои беа вклучени во шведскиот експеримент „шест-часовен работен ден“ ги изјави ...