DJ Trump - натерајте го Трамп да каже што сакате

DJ Trump – натерајте го Трамп да каже што сакате

DJ Trump е онлајн видео миксер со кој ќе можете да го натерате претседателот на САД да каже што сакате.

Посетете го овој сајт и напишете што сакате на англиски и ќе го слушнете претседателот Трамп како ги изговара тие зборови.

Еве пример од тоа што го натеравме ние да каже:

loading...

Ознаки:

Можеби ви се допаѓа и

Изумителот на интернетот ја доби престижната Турингова награда

Сер Тим Бернерс-Ли, човекот кој е заслужен за постоењето на интернетот каков што денес ...

Google претстави робот кој изгледа страшно (Видео)

Во соработка со Boston Dynamics компанијата, Google претстави робот кој го нарекуваат Handle. Google ...

Apple патентираше нова дисплеј технологија

Apple патентираше нова технологија која би го променила начинот на кој го користите вашиот ...