Гледач од трибините упадна на теренот после завршувањето на натпреварот Македонија-Шпанија

Гледач од трибините упадна на теренот после завршувањето на натпреварот Македонија-Шпанија

Гледач од трибините упадна на теренот после завршувањето на натпреварот Македонија-Шпанија.

После завршувањето на натпреварот помеѓу Македонија и Шпанија, непознато лице, кое е очигледен фан на Серхио Рамос успеа да се спровне помеѓу обезбедувањето и да влезе на теренот, надевајќи се дека некако ќе стигне до капитенот на Реал Мадрид, и репрезентативецот на Шпанија.

Неколку секунди подоцна, тој беше спречен од обезбедувањето и останатите играчи.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

loading...
 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Пропаднаа плановите на DeAndre Jordan за All-Star паузата

  Центарот на Los Angeles Clippers оваа година за првпат ќе биде во All-Star тимот ...

  DeMarcus Cousins трејдуван во New Orleans

  Центарот кој 7 години настапуваше за Sacramento Kings, вчера беше трејдуван во New Orleans. ...

  Погледнете ги овие UFC борби кои завршиле за помалку од 20 секунди

  Не постои нешто полошо за еден UFC борeц од тоа да биде нокаутиран за ...