Гостинката имаше проблем со градите, не можеше да си ги задржи во градникот

Гостинката имаше проблем со градите, не можеше да си ги задржи во градникот

Дефинитивно, фотографиите ќе ги погледнете неколку пати.

Снимањето на познатата емисија кај Ле Киш беше повеќе од возбудливо, со оглед на тоа што гостинката умееше да ги полуди сите во студиото поради своето голо издание.

Зборуваме за Ана Севиќ.

Таа вечерта беше најпривлечна токму поради нејзините огромни гради. Пеачката и водителка Ана Севиќ во студиото се појави во син фустан со длабоко деколте и голи раменици.

Во текот на снимањето, Ана забележливо имаше големи проблеми со фустанот, имајќи во предвид дека постојано ги откриваше нејзините огромни гради.

Дури и додека пееше, Ана ги имаше истите проблеми, а фустанот од рамената паѓаше ли паѓаше.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Елен ДеЏенерис руши рекорди: стана најголемиот победник во историјата на „People’s Choice Awards“

  На 43тите People’s Choice Awards кои се одржаа во Лос Анџелес, Калифорнија, Елен ДеЏенерис ...

  Дали е возможно да качите 5 килограми за еден ден? Оваа фитнес блогерка го тврди токму тоа

  Лорен Тикнер (@_laurenfitness) е 20 годишна фитнес блогерка и YouTube влогерка која има 60.000 ...

  Креативна девојка прави модни илустрации од цвеќе и храна

  Мередит Винг е студентка на архитектура која моментално работи во модната индустрија во Њујорк. ...