Камионџија кој си ја знае својата работа (видео)

Камионџија кој си ја знае својата работа (видео)

Кога ќе видите што направи, ќе му аплаудирате!

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Тимот на Рено работи на нова генерација ERS системи

  Партнерството со Infiniti доведе до трансфер на технологии. Рено објави дека интензивно работи на ...

  Лекција за сите претприемачи – вака треба да се грижите за вашите корисници

  За бизнис лидерите, социјалните медиуми знаат да бидат опасна територија, но тоа не го ...

  Mercedes-AMG го отвори првиот самостоен салон

  После Токио, и Сиднеј до крајот на 2017 година, ќе има AMG продажен центар. ...