Кање Вест и Ким Кардашијан дизајнираат детска облека

Кање Вест и Ким Кардашијан дизајнираат детска облека

Ким Кардашијан на нејзиниот Снепчет профил откри дека таа и нејзиниот сопруг, Кање Вест, дизајнираат детска облека.

Секако, нивниот модел и соработник е нивната тригодишна ќерка, Норт Вест. Во едно од видеата објавени на Снепчет, Ким изјави дека Норт сама ги одбрала боите и материјалите.

Сѐ уште не е познат официјалниот датум на објавување на детската колекција на Yeezy, но Кардашијан ветува дека тоа ќе биде набрзо.

Кање го потврди учеството на Модната недела во Њујорк, па веројатно ќе ја претстави целата колекција тогаш.

loading...

Ознаки:

Можеби ви се допаѓа и

Текст кој мора да го прочита секој родител кој има “немирно” дете

Познатиот српски лекар, невропсихијатар, психотерапевт и книжевник, како и академик на Српската академија на ...

Платиле 250 долари за да ѝ го отстранат туморот на нивната 20-годишна риба

Нормално е кога ќе се разболи домашниот миленик, веднаш да биде однесен на ветеринар ...

Македонската пејачка Сања Цинциева ги израдува мажите со провокативна фотографија

Сања Цинциева ги полуде мажите! Сања Цинциева, или како што многумина ја нарекуваат Барби, ...