Клое Гудман ги покажа преубавите гради, овој пат целосно голи (фото)

Клое Гудман ги покажа преубавите гради, овој пат целосно голи (фото)

„Хејтерите“ велат дека имам имплантни.

Пред да почне расправата ќе напишам дека не сум направила ниту една операција. Единствено имам филери на усните“, стои под објавата на британската старлета, Клое Гудман.

Пратителите и порачаа дека е вистинска убавица, а дали нејзините гради се дело на естетска хирургија не го доведоа во прашање.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Таа е најубавата водителка во Македонија, а нејзините гради, ги освоија македонските гледачи (фото)

  Валентина Граорковска важи за една од најпознатите водителки во Македонија која работи во телевизија ...

  Студентка која се испланирала: ‘’Ме повика да и ја поправам водата, а потоа…’’

  Студенти ги раскажуваат нивните најлуди секс-приказни… Студент од Скопје раскажува: Заминав кај една постара ...

  Неколку причини поради кои поранешното момче може да ве побара повторно

  Ги избриша заедничките фотографии, неговите пораки и (барем делумно) заборави дека некогаш постоел во ...