Ламборџини и неписмен сопственик во Скопје

Ламборџини и неписмен сопственик во Скопје

Купил Ламбурџини и сега може да се паркира каде сака.

Па и на велосипедска патека. Сељак, е скопскиот израз за тоа.

loading...
 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Samsung ги претстави новите батерии за автомобили

  Доаѓаат во 2020 година, а истите ќе обезбедат автономија од 600 километри. Електричните автомобили ...

  Субкомпактниот кросовер на Kia ќе го носи името Stonic

  Овој модел ќе претставува вистински конкурент на Mazda CX-3. Kia во 2017 година влегува ...

  Нов и поголем Audi A1 пристигнува во 2018 година

  Достапна ќе биде и хибридна верзија, а најсилната верзија S1 ќе развива неверојатни 250 ...