Меланија Трамп го изненади светот со својата штедливост

Меланија Трамп го изненади светот со својата штедливост

Меланија Трамп привлече внимание со изборот на црвениот фустан од новата колекција на Валентино, кој го носеше два дена по ред.

Меланија Трамп ги освои модните критичари со преубавите комбинации откако стана првата дама на САД.

Досега се појавуваше во елегантните креации на Ралф Лаурент и Мишел Корс, а изгледа дека и се допаднала и новата креација од Валентино.

Меланија избра преубав црвен фустан до пола колена од овој бренд за појавување на протоколарната одлжност во Овалната канцеларија.

Стоеше веднаш до својот сопруг кој потпишуваше два документи кои би требало да им биде од помош на жените при вработувањето во подрачјата на науката, технологијата, инжинерството и математиката.

Следниот ден, истиот фустан го носеше и при посетата на медицинската устанува “Children’s National” кој се грижи за здравјето на голем број деца во Америка.

Дали сте изненадени? Нејзиниот фустан чини само 2.000 евра, а може да се најде на интернет сајтовите за продажба на уникатни парчиња гардероба.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Неколку работи кои сите мажи ги обожаваат за време на секс

  Сексуалните потреби и желби на мажите навистина кријат одредена мистерија. Сепак, постојат некои работи ...

  Не личи на човек: Новите фотографии од Анџелина Џоли го шокираа цел свет! (ФОТО)

  Појавувањето на екстремно слабата Анџелина Џоли во Камбоџа привлече огромно внимание. После толку приказни ...

  5 реченици кои во никој случај не смеете да им ги кажете на родителите

  Кога родителите ќе остарат, нормално е да им биде потребна помош од нивните деца. Но ...