Меланија Трамп во шок, медиумите ја објавија нејзината тајна врска

Меланија Трамп во шок, медиумите ја објавија нејзината тајна врска

Само ден откако беше објавено дека американскиот претседател Доналд Трамп и Меланија се пред развод, американските медиуми веќе открија и кој е мистериозниот љубовник на првата дама.

Меланија наводно со години има афера со шефот на обезбедувањето на „Тифани“ чии простории се наоѓаат во лобито на хотелот сопственост на неговиот сопруг во Њујорк.

Тие се гледале подолго време и доколку не станела прва дама Меланија и побрзо би се разделила од Трамп.Медиумите откриваат дека љубовникот е причина што Меланија одбива да се пресели во Белата Куќа туку со својот син останала да живее во Њујорк.

loading...
 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Прегрнати полицајци плачат по убиениот колега

  По синоќешната престрелка во која еден полицаец е убиен, а друг починал од последиците ...

  Повеќе права за терористите во Македонија?

  Наместо политичките партии да си играат со интересите и составните делови на платформата, прашање ...

  Како се паркираат политичките лидери во Македонија?

  Претседателот на СДСМ, Зоран Заев го остава своето луксузоно Ауди А8 каде сака и ...