Меси, после својот потег стана вистинска сензација на интернет (фото)

Меси, после својот потег стана вистинска сензација на интернет (фото)

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Kevin Durant се врати во Oklahoma, погледнете што се случуваше (Видео)

  По заминувањето во Golden State, Kevin Durant вчера се врати на местото каде ја ...

  Orlando Magic и Toronto Raptors заменија играчи

  Краен рок за трејдови во NBA е 23-ти февруари, а овие два тима веќе ...

  Messi сруши нов рекорд за Barcelona

  Вчера Lionel Messi на натпреварот против Athletic Bilbao постави нов рекорд. Lionel Messi од вчера ...