Најубавата девојка во Бразил се соблече за Меси, а на својот задник го испиша неговиот...

Најубавата девојка во Бразил се соблече за Меси, а на својот задник го испиша неговиот…

Бразилската плејбој зајачица како и поранешна мис Бум Бум, Сузи Кортез одлучи да ја награди првата ѕвезда на Барселона Лионел Меси, кој за време на Ел Класико го постигна својот 500-ти гол во карирерата.

Барселона славеше со 3:2 над Реал Мадрид и тоа со голот на Меси во последната минута од мечот, а атрактивната бразилка ја покажа својата танга, а на својот задник ја напиша бројката 500-тини во знак на поддршка на Меси.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Стеф Кари со коментари против Трамп

  Двократниот MVP се приклучи на низата спортисти кои коментираат против претседателот Трамп. CEO-то на ...

  Последен ден од NBA All-Star 2017 викендот, еве што ќе гледате денес

  Денес е последен ден од All-Star 2017 викендот кој се одржува во New Orleans. ...

  Кавани и Ди Марија со торти за ронденден после победата против Барса (Видео)

  Убаво е кога ќе ја победите Барселона со 4-0, уште поубаво е кога тоа ...