Најзгодната албанка во Македонија, го покажа задникот во танга (фото)

Најзгодната албанка во Македонија, го покажа задникот во танга (фото)

Аделина Тахири во едно од најпровокативните изданија досега.

Познатата албанска пејачка од Македонија, Аделина Тахири, деновиве промовираше нов спот за песната „Dale Kadale“ кој е снимен на неколку локации низ нашата метропола. Атрактивната пејачка на почетокот на спотот се појавува во секси танга.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Морничава сцена во Босна: езерото пресуши и сега бизарните остатоци се видливи за целиот свет

  Лошата хидролошка година и зголеменото производство на електрична енергија довеле до тоа да Рамското ...

  Го праша зошто ја изневерил, а неговиот одговор го крена светот на нозе!

  Видеото во кое поранешните партнери се соочуваат еден со друг за неверството кое им ...

  Топ 10 неверојатни телесни трансформации

  Дали навистина функционираат диетите и производите за слабеење кои на интернет се продаваат како ...