Неколку работи кои покажуваат дека мажот кој ви се допаѓа, е фантастичен во кревет

Неколку работи кои покажуваат дека мажот кој ви се допаѓа, е фантастичен во кревет

Жени, запомнете!

Да, постои начин да ги оцените сексуалните вештини на еден маж и пред да завршите со него во кревет. Само обрнете внимание на овие три сигнали.

Шармантен е

Личност која е подготвена на се, било тоа морално или не, за да ја постигне својата цел можеби не е идеален животен сопатник, но гарантирано е добра во кревет. Ако се топите пред него додека седите во кафуле, бидете уверени дека во спалната соба ќе биде многу, многу подобро.

Забележува се

Дури и неважните работи, на пример тоа што секогаш ја прекрстувате левата нога преку десната кога седите. Човек кој обрнува внимание на секоја ситница во врска со вас, ќе биде подеднакво внимателен и во сексот и детално ќе се посвети на вашето задоволство.

Активно ги употребува рацете

Не зборуваме сега за мажите без манири, туку за оние мажи кои со ваша дозвола сака да ве допира по косата или образите. Ако така со задоволство ги користи рацете а сепак има доволно самоконтрола да не оди предалеку во недозволената зона мора да биде неверојатен љубовник.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  На прв поглед изгледаат како букети, но дали навистина се тоа?

  Хана е девојка која живее во Бирмингем, Обединетото Кралство и има неверојатен талент да ...

  Луѓето кои пцујат се искрени, вели најновото истражување

  Зарем тоа не е еб*но точно? Ајде да се соочиме со реалност: сите пцуеме. ...

  7 неверојатни работи за амазонската прашума кои можеби не сте ги знаеле

  Најголемата тропска прашума се простира околу реката Амазон долга 6.440 километри. Има 10.000 притоки, ...