Погледнете како денес изгледа Мерцедесот од 600.000 евра (видео)

Погледнете како денес изгледа Мерцедесот од 600.000 евра (видео)

Posted by A1on.mk on Saturday, June 10, 2017

loading...
 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Двајцата пациенти кои починаа на само неколку километри од Скопје, починале поради нивната критична состојба

  Двајцата пациенти од Крива Паланка кои како итни случаи биле препратени кон скопските клиники, ...

  Инспирирани од филмот „Fifty Shades Darker“ ставиле лисици па полицијата морала да интервенира

  Двајца млади ентузијасти од Шведска, се обиделе да го направат сексуалниот чин повозбудлив со ...

  Грабеж на Нептун во Чаир

  Албански портал објавија вест за грабеж на продавница во Скопје. Се уште не е ...