Последен ден од NBA All-Star 2017 викендот, еве што ќе гледате денес

Последен ден од NBA All-Star 2017 викендот, еве што ќе гледате денес

Денес е последен ден од All-Star 2017 викендот кој се одржува во New Orleans.

Со почеток од 02:00 часот ќе се одржи и главниот натпревар помеѓу најдобрите кошаркари од источната и западната конференција.

За екипата на истокот ќе ги гледате:

  • Почетните пет:

  • Замени од клупата:

 

За екипата на западот ќе ги гледате:

  • Почетните пет:

  • Замени од клупата:

loading...

Ознаки:

Можеби ви се допаѓа и

Steph Curry го изнервира Steve Kerr (Видео)

Вчера Steph Curry направи потег кој не му се допадна на неговиот тренер. При ...

Овој гол на Andy Carroll е прогласен за најубав во Премиер лигата за месец јануари

Со голот против Crystal Palace, Andy Carroll ја доби наградата за најубав гол во ...

Mannequin Challenge среде All-Star Celebrity натпреварот (Видео)

Ова беше најинтересниот момент од вчерашниот All-Star Celebrity натпревар. На почетокот од третата четвртина, по ...