Се самоуби момче во Кисела Вода

Се самоуби момче во Кисела Вода

Во скопската населба Кисела вода на улица „Михаил Чавков“, утрово млад човек скокнал од покрив на зграда.

Полицијата го расчистува случајот и во моментов се обидува да го идентификува лицето и да ги разјасни мотивите за самоубиството.

По немилиот настан пристигнале бројни полициски екипи кои и натаму го истражуваат местото, а подетални информации ќе соопштат подоцна.

loading...
 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Се урна воен авион во Србија, има и загинати

  Загинаа двајцата пилоти што се наоѓаа во воениот школско-борбен авион „Галеб-4“, кој во петок ...

  Хакери предизвикаа вистинска паника во Америка, објавувајќи лажна вест за новиот претседател

  Хакери ја објавиле лажната вест за ранувањето на новиот американски претседател… Уредништвото на британскиот ...