Силувано 16 годишно девојче во Струмица

Силувано 16 годишно девојче во Струмица

Струмица ја потресе вистински скандал…

СВР Струмица поднесе кривична пријава против Џ.А. (19) од с.Куклиш поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „задоволување на полови страсти пред друг.

На 24.05.2017 година околу 21.50 часот во с.Куклиш, додека 16-годишно девојче било само дома, во собата влегол пријавениот, другар на нејзиниот брат и прашал дали е дома.

Девојчето му одговорило дека не е тука, по што пријавениот и се доближил и извршил полово дејствие пред истата и заминал.

loading...
 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Прегрнати полицајци плачат по убиениот колега

  По синоќешната престрелка во која еден полицаец е убиен, а друг починал од последиците ...

  Аманда Томкинс, осудена на казна затвор поради секс со малолетни момчиња

  Mајка изведувала стриптиз пред деца, а потоа ги повикала на групен секс и перверзии. ...

  Косовскиот премиер со порака до сите Албанци во Македонија: Вие треба да ја земете…

  Косовскиот претседател Хашим Тачи на Фејсбук напиша дека политичките случувања во Македонија се загрижувачки. ...