Сите го мразат, но истовремено, околу него се најубавите девојки во Русија

Сите го мразат, но истовремено, околу него се најубавите девојки во Русија

Григори Мамурин е внук на рускиот милијардер Игор Некљудов, и веќе на 16 години успеа во тоа да го замрази цела Русија.

Тој посакал да стане ѕвезда на Јутјуб, па почнал да прави снимки во кои на луѓето на улица им нуди големи суми пари само за да се понижат себеси пред камера.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  7 трикови со кои ќе го привлечето вниманието на сите мажи

  Иако многу мажи веќе си ја имаат замислено „совршената жена“, сепак постојат мали трикови ...

  Скандал: Мадона посвоила близнаци без да го извести нивниот татко!

  Поп дивата Мадона неодамна посвоила близнаци од Малави, Истер и Стела, и ги однела ...