Таа е најубавата водителка во Македонија, а нејзините гради, ги освоија македонските гледачи (фото)

Таа е најубавата водителка во Македонија, а нејзините гради, ги освоија македонските гледачи (фото)

Валентина Граорковска важи за една од најпознатите водителки во Македонија која работи во телевизија „Нова“.

Веруваме дека ќе се согласите со нас дека Валентина е една и од најубавите, ако не и најубава метео-водителка што досега се појавиле на малите екрани.

Инаку, таа претходно се има појавено во неколку музички видеоспотови, има снимено повеќе реклами, а исто така има учествувано и на избори за убавина во земјава и странство.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Најчистото езеро, каде видливоста е речиси 80 метри

  Во истражувањето спроведено во 2011 година, научниците од Националниот институт за вода и атмосферски ...

  Како безбедно да се движите на замрзната површина?

  Со пингвинско одење достоинствено избегнете го падот на мразот. За да не треба да ...

  Зема пластично буре, го исече на парчиња и креираше нешто кое ги воодушеви сите

  Топлите деновите се пред нас, а вие едвај чекате да седнете во градината и ...