Тетовираната Скопјанка Наташа е една од најжешките македонки (ФОТО)

Тетовираната Скопјанка Наташа е една од најжешките македонки (ФОТО)

Наташа е млада и навистина популарна Скопјанка која можевме да ја забележиме во неколку музички спотови на нашите ѕвезди.

Нејзиното перфектно извајано тело е целосно покриено со тетоважи, а нејзината убавина и сјајност е дополнително истакната со мастилото кое речиси во целост го покрива нејзиното тело.

Good night 😈 #selfie #instapic #instadaily #inkedgirls #inked #tattoo #sleevetattoo #makeup #necktattoo 😈

A post shared by Natasha (@badass_tattooed_girl) on

💋 #tattoo #inked #inkedgirls #inkedup #blackhair #black

A post shared by Natasha (@badass_tattooed_girl) on

#mood #everymorning 🏖💦🕶

A post shared by Natasha (@badass_tattooed_girl) on

#summer2016 #navyblue #tattedupgirl #gettintanned 🏝🏖⛱🌊🔥😈

A post shared by Natasha (@badass_tattooed_girl) on

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Важна бројка: Колку пати дневно треба да мокрите?

  Мокрењето е важен дел, бидејќи преку него, телото се ослободува од токсините и вишокот ...

  Комплименти кои жените сакаат да ги слушнат, а не се поврзани со надворешниот изглед

  Секоја жена сака да слуша комплименти, меѓутоа спротивно на општото верување, жените повеќе ги ...

  Секс фетишите на Ружица – камшик, лисици, тројка со сестра ѝ

  Ружица Вељковиќ бара дечко кој ќе ја камшикува во креветот, а нема ништо против врзување ...