Топ 10 најгрди телефони на сите времиња

Топ 10 најгрди телефони на сите времиња

Според нас, ова се десетте најгрди телефони на сите времиња.

Во обид да се направи нешто ново и иновативно, компаниите кикснувале со телефони кои во најлош случај изгледале чудно.

10. Samsung NPH-N270 Matrix

9. Vertu Signature Cobra

8. Моторола V100

7. Nokia 7600

6. Samsung Juke

5. Toshiba G450

4. Motorola StarTAC Rainbow

3. Haier P7

2. Virgin Mobile Lobster 700TV

1. Siemens Xelibri 6

 

loading...

Ознаки:

Можеби ви се допаѓа и

Пристигна новиот iOS: Погледнете какви промени ни донесе

Apple ги објави финалните стабилни верзии на iOS 10.3 и watchOS 3.2 оперативни системи. ...

Apple повторно руши рекорди за продажба

Компанијата ја објави заработката за финалниот квартал од 2016 година. Во последните три месеци ...

Како да направите Shazam веднаш да почне да слуша по уклучување на апликацијата

За Apple уредите постои опција Shazam да почне да ја слуша песната со употреба на force ...