Tyzee со нов летен хит, песната "Омилена" направи вистински бум

Tyzee со нов летен хит, песната “Омилена” направи вистински бум

Balkaton и Tyzee ја освоија Македонија, а песната “Омилена”, стана омилена кај помладата генерација!

Музиката на Драган Величковски – Тајзи, како и неговиот текст, дефинитивно станаа вистински летен хит кои го освоија срцето на помладата генерација!

Во режија на Илија Зоговски, е создадено вистинско ремек дело, кое за само 1 ден има повеќе од 100.000 прегледи.

Погледнете го спотот во продолжение и слушнете како звучи нашата Омилена песна:

loading...
 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  10 карактеристики на луѓето родени во февруари

  Луѓето родени во февруари се искрени, оригинални и таинствени. Сакаат да им помагаат на ...

  4 совети за како пристојно да одбиете кумство

  Кумството е непријатно да се одбие – тоа е врежаното мислење на повеќето луѓе. ...