Ужас во Прилеп: Заминал кај својот другар на гости, па ја силувал неговата сестра

Ужас во Прилеп: Заминал кај својот другар на гости, па ја силувал неговата сестра

Ужасен настан ја потресе Македонија, во полиција било пријавено уште едно силување.

Според податоците од македонското МВР, 14-годишно девојче од Прилеп било силувано од страна на својот другар И.О.

Момчето всушност било другар на братот на малолетничката, и во текот на минатата година заедно биле на забава на Градскиот Базен каде ја започнале дружбата, а наредниот ден во Паркот на револуцијата во своето возило, тој ја силувал сестрата на другарот.

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Ова е момчето кое ја уби својата девојка за валентајн

  Чико Фиеро е осуден на 25 години затвор откако го признал убиството на Карин ...

  Македонци фатени со ОСУМ ТОНИ марихуана

  Италијанската полиција запленила рекордни осум тони марихана, што ја шверцувала нарко банда предводена од ...

  Талат Џафери предизвика инцидент во Скопје (видео)

  Обид за предизвикување на инцидент на протестот на граѓанската иницијатива денес имаше Талат Џафери, ...