Вонредни вести: Погледнете што се случува во Собранието

Вонредни вести: Погледнете што се случува во Собранието

Хаос во Македонското собрание, погледнете што се случуваше:

Posted by Plusinfo.mk on Thursday, April 27, 2017

loading...

Ознаки:

 • Главен и одговорен уредник на Arena.mk, безбедносен инжинер во изградба. Човек, кој смета дека со доволна количина на кофеин, може да се завршат сите дневни обврски.

  Можеби ви се допаѓа и

  Дали на Македонија и претстои целосен резибор во судството?

  Што навистина се случува? Најавата на Заев за целосен реизбор во судството, поранешниот министер ...

  Груевски со нова изјава до граѓаните на Република Македонија

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски со изјава за актуелните случувања во Република Македонија. ВМРО-ДПМНЕ ...

  Денес започнува уништувањето на Македонија

  Клучен ден за иднината, или историјата на Македонија. Социјалдемократскиот сојуз на Македонија денеска во ...