Вработените на хотелот се жалеле дека овие девојки се премногу секси, и дека не можат да им одолеат (фото)

Вработените на хотелот се жалеле дека овие девојки се премногу секси, и дека не можат да им одолеат (фото)

Администрацијата на хотелот со пет ѕвезди “Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah”, се пожалила на фото – моделите од Русија, кои поминале неколку дена во Дубаи.

Нив им пречеле видео снимките кои девојките ги објавиле на Инстаграм под хаштаг „Дубаи“, пишува „Daily Mail”.

Менаџерите сметаат дека материјалот кој тие го снимиле во нивниот хотел, а потоа го пласирале во јавноста е – непристоен.

😽 #homegirl

A photo posted by Alina Lobacheva (@malinkaaa95) on

Bang bang 💥 😈 @lilyermak @malinkaaa95 @dashamart

A video posted by Alina Lobacheva (@malinkaaa95) on

Amazon 🌴

A photo posted by Alina Lobacheva (@malinkaaa95) on

Good evening 🐱

A photo posted by Alina Lobacheva (@malinkaaa95) on

👼🏻

A photo posted by Alina Lobacheva (@malinkaaa95) on

Can I repeat this pic? I want summer 😻😿 #malinkaaa95

A photo posted by Alina Lobacheva (@malinkaaa95) on

Jingle Bells 🎊

A photo posted by dashaⓂ️art (@dashamart) on

Как боди? Да / Нет ? 🤗🤔

A photo posted by dashaⓂ️art (@dashamart) on

Наконец-то @mixit_ru открыли доставку в Беларусь! Знаю, что многие, как и я хотели попробовать эту косметику. Я в восторге, все очень качественное, вкусное и ароматное! Особенно впечатлил бирюзовый охлаждающий термо-гель гель, как я поняла по отзывам – их бестселлер. Touch body gel морозит так, что выдержит не каждый, но мне этот эффект понравился, после тренировки так точно кайф. Всем, кто знает этот бренд, но еще не пробовал— очень советую присмотреться, косметика на высшем уровне!

A photo posted by dashaⓂ️art (@dashamart) on

loading...

Ознаки:

Можеби ви се допаѓа и

7 најдобри европски земји за “road trip”

За Ирска оставете си две недели, на пат тргнете од Даблин и возете се ...

Трудничката фотографија на Бијонсе стана најлајкувана фотографија во историјата на Инстаграм

Веста за бременоста на Бијонсе го потресе светот, особено нејзините 93 милиони следбеници на ...

Македонската водителка Мелита, повторно шокираше со својата голотија (18+)

Момци, земете здив. Познатата водителка ќе ви го помати умот. Дефинитивно познатата водителка Мелита ...