Погледнете го брилијантниот гол на Давид Запакоста (видео)

Гол, кој за сигурно ќе влезе на многу топ листи.

Погледнете го првиот гол на Мбапе во дресот на ПСЖ (видео)

На почетокот на ЛШ, Давид Запакоста постигна феноманелен гол.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

https://www.youtube.com/watch?v=wnxxwi0r8qM

Оставете коментар