Балотели повторно стана хит на интернетот: Погледнете што направи сега тој…

Балотели повторно стана хит на интернетот: Погледнете што направи сега тој…

Марио Балотели повтнор се најде во центарот на вниманието со ново видео кое веднаш стана хит на социјалните мрежи.

Балотели се превиткуваше од болки за време на една физиотерапевтска масажа во Ница, а потоа испрати порака до навивачите.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

„Не е така како што изгледа, луѓе, се колнам“, напиша тој под видеото. Погледнете во продолжение за што станува збор:

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(16:00) Chelsea – Leicester
(16:00) Tottenham – Everton
(20:00) Montpellier – Monaco
(15:30) Augsburg – Hamburger
(15:30) Stuttgart – Hertha
(18:30) RB Leipzig – Schalke
(16:15) Real Madrid – Villarreal
(18:30) Eibar – Atl. Madrid
(20:45) Dep. La Coruna – Valencia

Оставете коментар