arena.mk

Брутален нокаут кој го изненади светот, погледнете го овој смртоносен удар (ВИДЕО)

Брутален нокаут кој го изненади светот, погледнете го овој смртоносен удар (ВИДЕО)

ММА често знае да биде брутален спорт, мечот помеѓу Џош Емет и Рикардо Ламас беше завршен во првата рунда и тоа после страшен нокаут.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот, вреден 100.000 евра.

Канадскиот Винипег беше домаќин на ММА спектаклот. На овој меч се случи еден од најбурталните нокаути оваа година.

Емет со кроше го посла ривалот на подот. Додека тој славеше, несреќниот Ламас не знаеше што се случува околу него.

Докторите се обидуваа да го вратат во живот, а после натпреварот се обидуваше да сфати што точно му се случи.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот, вреден 100.000 евра.

Сцената делуваше повеќе од застрашувачка.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Оставете коментар