Вака изгледаше пречекот на Кутињо во Барселона! (ВИДЕО)

Вака изгледаше пречекот на Кутињо во Барселона! (ВИДЕО)

Играчот кој дојде од Ливерпул во Барселона за сума од 160 милиони евра како огромно засилување за тимот.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Дами и господа, Филипе Кутињо!

Погледнете ја неговата прва презентација на Камп Ноу:

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(16:00) Chelsea – Leicester
(16:00) Tottenham – Everton
(20:00) Montpellier – Monaco
(15:30) Augsburg – Hamburger
(15:30) Stuttgart – Hertha
(18:30) RB Leipzig – Schalke
(16:15) Real Madrid – Villarreal
(18:30) Eibar – Atl. Madrid
(20:45) Dep. La Coruna – Valencia

Оставете коментар