Видео полно емоции: Погледнете што се случуваше во Хрватска (ВИДЕО)

Видео полно емоции: Погледнете што се случуваше во Хрватска…

Македонската ракометна репрезентација донесе многу радост, но и тага и разочарување на песте меча кои ги одигра на Европското првенство во Хрватска.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Две победи, едно реми и три порази е билансот кој ни го донесе 11 место на шампионатот. Ако имавме малку повеќе среќа, можевме да се бориме и за петото место, но спортот секогаш е непредвидлив.

Во изминативе две недели многу пишувавме за случувањата во Хрватска, а на видеото кое трае неколку минути ќе видите колку емоции, страст, радост, но и тага и разочарување носи спортот.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Оставете коментар