Преубавата сопруга на Кристијано Роналдо откри интересна тајна: Нашата врска е вистински… (Фото)

Георгина откри каков е нејзиниот живот со Роналдо (Фото)

Вереницата на Кристиано Роналдо и мајка на неговото најмало дете, Георгина Родригез, одлучи да открие неколку детали од нејзиниот живот со фудбалската легенда за странските медиуми.

Георгина веќе година и половина е во врска со Роналдо, а од моментот кога тие двајца за прв пат разменија погледи, не можат да се одвојат еден од друг.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот, вреден 100.000 евра.

Откако се роди нивната ќерка Алана Мартина, Георгина објасни како тие биле уште посреќни и позаљубени.

„Двајцата го избравме името, Кристиано избра Алана, а јас Мартина. Не сакавме премногу да се препукуваме па решивме да ги споиме двете имиња. Кристиано и јас имаме фантастична врска. Нашата врска е сега подобра од било кога“, открива Георгина.

Гвардиола се отвори и призна: Ова се неговите јануарски „желби”…

Иако таа е маќеа на трите постари деца на Роналдо, Георгина ги прифаќа како свои и открива:
„Децата се наша најголема радост. Што ќе се разбудиме, веднаш одиме кај нив да ги прегрнеме и бакнеме.“

Оставете коментар