Голманот на Ливерпул зграпчи врела германска мисица! (ФОТО)

Голманот на Ливерпул зграпчи врела германска мисица! (ФОТО)

Голманот на Ливерпул Лорис Кариус на терените на Премиер Лигата можеби прави чуда и може да спречи тешки удари на најдобрите напаѓачи на светот но, надвор од натпреварите, не може да се одбрани, од својата девојка Анита Роуз која го заведе за секунда.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 400.000 евра.

Дваесет и четири  годишниот фудбалер е во врска со екс мисицата на Германија Анет Роуз која, пред врската со младиот голман, беше со Калум, синот на легендата на Манчестер Јунајтед Џорџ Бест.

Сепак, покрај својот љубеник, таа знае да ги израдува и своите фанови.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 400.000 евра.

А еве и зошто:

 

Оставете коментар