arena.mk

Дали знаете што прави Усеин Болт откако се пензионираше?!

Дали знаете што прави Усеин Болт откако се пензионираше?!

Екс атлетичарот Усеин Болт  после успешната кариера ужива во своите „пензионерски“ денови.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Тој води релаксиран живот преку ден, во придружба на славни личности, жешки девојки но навечер и бурен ноќен живот.

Покрај ова тој си ја пробува среќата и во „коцката“.

Погледнете ги фотографиите на неговиот инстаграм профил:

My Poker Face

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

https://www.instagram.com/p/BdlLuarlPc4/?taken-by=usainbolt

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

https://www.instagram.com/p/BdQ9SQwFGUW/?taken-by=usainbolt

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Success Story #Family🍾

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Catch me tonight on @latelateshow @j_corden 😂😂😂😂🤣🤣

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Fast 🙌🏽🙌🏽 @lewishamilton @f1 @pumamotorsport @puma

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(16:00) Chelsea – Leicester
(16:00) Tottenham – Everton
(20:00) Montpellier – Monaco
(15:30) Augsburg – Hamburger
(15:30) Stuttgart – Hertha
(18:30) RB Leipzig – Schalke
(16:15) Real Madrid – Villarreal
(18:30) Eibar – Atl. Madrid
(20:45) Dep. La Coruna – Valencia

Оставете коментар