Дали ова е најлошата изведба на Американската химна?! Сите НБА ѕвезди и гости и се смееја (ВИДЕО)

Дали ова е најлошата изведба на Американската химна?! Сите НБА ѕвезди и гости и се смееја (ВИДЕО)

Бившата членка на групата „Блек Ајд Пис“ беше исмеана поради урнебесната изведба на американската химна пред почетокот на главниот натпревар на Ол Стар викендот.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 400.000 евра.

На многумина нејзиното пеење беше непријатно за слушање, тактовите на химната едвај можеа да се препознаат, а и премногу „завивање“ додаде Ферги, со што автентичната мелодија беше извртена во нејзин аражман.

Поради ова повеќето во салата забележаа дека сериозно нешто не е во ред.

Многу од нив, како што е кошаркарот на Голден Стејт Дрејмонд Грин, не можеа да се воздржат од смеа, а чудните погледи на останатите искажуваа дека и тие во секој моемент ќе го направат истото.

И легендата на НБА Чарлс Баркли не остана рамнодушен, цело време се смееше и одма ги запраша соговорниците во студиото: „Дали можеме да ја прокоментираме изведбата на химната“?

Шекил Онил застана во одбрана на пеачката…

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 400.000 евра.

„Чекај, не го прави тоа, не и го прави тоа на мојата Ферги. Ферги, те сакам, ќе биде подруго, беше секси, те сакам“ – беа зборовите на Шекил Онил за неговата миленица, а Баркли неговото искажување за впечатокот од изведбата го запечати со изјавата „После ова ми треба да запалам цигара“.

Погледнете ја реакцијата на Баркли:

Погледнете ги и лицата на НБА играчите за време на изведбата на химната:

 

Оставете коментар