Девојката на играчот на Јунајтед го следеше натпреварот полугола! (ФОТО)

Девојката на играчот на Јунајтед го следеше натпреварот полугола! (ФОТО)

Џена Фрумес и Џенси Лингард веќе извесно времене кријат дека се заедно, а нивната врска не ја поремети ниту наводните пишувања дека играчот на Манчестер ја иневерувал со некоја плавуша.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Атрактивниот топ модел во неделата им даде на сите до знаење дека од својата ќука го пратела мечот на кој игра нејзиниот дечко.

И тоа на не било каков начин, туку си објавување на секси фотографии на Инстаграм.

На нејзина жалот но и на сите навивачи на Јунајтед, Џеси одигра еден од најслабите натпревари оваа сезона.

Колку за потсетување, екипата на Манчестер го изгуми мечот со 1:0.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Во продолжение погледнете дел и од другите секси фотографии на оваа девојка:

https://www.instagram.com/p/BfEraavlf31/?taken-by=jenafrumes

https://www.instagram.com/p/BepMAB7lHYC/?taken-by=jenafrumes

https://www.instagram.com/p/BePvbW1l3g8/?taken-by=jenafrumes

I haven’t been everywhere, but it’s on my list📍🇲🇻✈️🌎

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

You make me a better me, I make you a better you..💭

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

Do you like this @boohoo outfit as much as I do?🤗😍☺️

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

Регистрирај се на овој линк, и добиј до 6.000 денари бонус за обложување на следниве натпревари:

Вторник 13/02/18

Лига на Шампиони

(20:45) Basel – Manchester City
(20:45) Juventus – Tottenham

Лига Европа

(18:00) Crvena Zvezda – CSKA Moscow

Среда 14/02/18

Лига на Шампиони

(20:45) Porto – Liverpool 
(20:45) Real Madrid – PSG

Четврток 15/02/18

Лига Европа                   

(19:00) Bor. Dortmund – Atalanta
(19:00) Ludogorets – AC Milan
(21:05) FC Kopenhagen – Atl. Madrid
(21:05) Lyon – Villarreal
(21:05) Partizan – Plzen
(21:05) Napoli – RB Leipzig

Оставете коментар