Девојката на Нејмар покажа премногу на карневалот во Рио! (ФОТО)

Девојката на Нејмар покажа премногу на карневалот во Рио! (ФОТО)

Девојката на Нејмар, Бруна Маркезин беше премногу провокативно облечена на карневалот во Рио.

Активната глумица и водителка се смири со Нејмар во декември. Тие се видени неодамна и на журка во Бразил, и поради тоа привлече најголемо внимание на карневалот.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Доволно е само да ги погледнете фотографиите со кои се пофали на Инстаграм, додека Нејмар е во Париз и игра натпреваро во дресот на ПСЖ.

 

Погледнете и дел од нејзините фотографии објавени на личниот профил на Инстаграм:

IDGAF

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

Eu não quero ir embora desse paraíso 💙 📸 @raul

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

@topmagazine 🕶

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

daydreaming 💙 @cavotagoomykonos

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

MYKONOS

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

Formentera

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

Регистрирај се на овој линк, и добиј до 6.000 денари бонус за обложување на следниве натпревари:

Вторник 13/02/18

Лига на Шампиони

(20:45) Basel – Manchester City
(20:45) Juventus – Tottenham

Лига Европа

(18:00) Crvena Zvezda – CSKA Moscow

Среда 14/02/18

Лига на Шампиони

(20:45) Porto – Liverpool 
(20:45) Real Madrid – PSG

Четврток 15/02/18

Лига Европа                   

(19:00) Bor. Dortmund – Atalanta
(19:00) Ludogorets – AC Milan
(21:05) FC Kopenhagen – Atl. Madrid
(21:05) Lyon – Villarreal
(21:05) Partizan – Plzen
(21:05) Napoli – RB Leipzig

 

Оставете коментар