Договорот постигнат, а тој се качи на лет за Шпанија! (Фото)

Договорот постигнат, а тој се качи на лет за Шпанија! (Фото)

Откако денес официјално беше потврден трансферот на Кутињо во Барселона, започна новата задача на младиот фудбалер да се докаже во новата средина.

Но во меѓувреме, изгледа дека Кутињо не троши ни минута од своето време, па се пушти на пат кон Шпанија, а доволен доказ за тоа беа ексклузивните фотографии кои произлегоа на социјалните мрежи од страна на странскиот медиум „Дејли Мејл”.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Погледнете за што станува збор:

 ф

Оставете коментар