arena.mk

Едвај остана жива: Познатата спортистика објави шокантно видео (ВИДЕО)

Девојка, која важи за УФЦ борец од Полска за малку ќе умреше во обид да симне неколку килограми.

Јоане за борбата против Џесика Пен пред две години мораше да симне дури 10 килограми. Мораше да се поти за да успее во својата намера.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот, вреден 100.000 евра.

Таа влегуваше во полна када со врела вода за дополнително да го поттикне телото на потење.

Објавено е и видеото во кое се гледаат маките на оваа девојка, а пред мечот а малку ќе умреше поради чудните методи на топење на килограми.

Борците често прават вакви работи се со цел да ја намалат својата килажа, а во ваквите моменти, тие поминуваат низ вистински пекол.

Реал Мадрид купува нов голман по неверојатна цена, ќе плати само…

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Оставете коментар