arena.mk

Екс девојката на тенисерот од Босна ќе ве остави без здив! Гради, задник, стомачни искомбинирани во едно (ФОТО)

Екс девојката на тенисерот од Босна ќе ве остави без здив! Гради, задник, стомачни искомбинирани во едно (ФОТО)

Дамир Џумхур и Дејана Живкович не се повеќе заедно. Тенисерот од БИХ и српската манекенка биле во врска седум месеци односно од минатото лето до денес.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Оваа вест за медиумите ја потврди и ПР тимот на Џумхур кој моментално се наоѓа на АТП турнирот во Монпеље.

Џумхур наводно рекол дека тенисот му поважен од приватниот живот иако причините за раскинување не се познати.

Да споменеме дека тие изгледаа среќно за време на Аустралиан Опен но што се случи од тогаш до сега само тие можат да кажат.

Дејана гледајќи по својот изглед може да се каже дека една од поубавите девојки ако не и најубава во Србија па и пошироко.

Лиено тело со стомачни, задник! Совршена комбинација!

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Погледнете дел од нејзините слики објавени на социјалните мрежи:

https://www.instagram.com/p/Be1Lw3ShKl6/?taken-by=dejanazivkovic

People write songs about girls like you.

A post shared by Deyana💋 (@dejanazivkovic) on

https://www.instagram.com/p/BeWVFJGn69m/?taken-by=dejanazivkovic

Getting some tan ☀️

A post shared by Deyana💋 (@dejanazivkovic) on

Mornings in paradise 🏝 #DejanaZivkovic

A post shared by Deyana💋 (@dejanazivkovic) on

https://www.instagram.com/p/BYLn-4UD8KE/?taken-by=dejanazivkovic

Can i stay here forever 🙈 #puntacana 🌴☀️ #paradise

A post shared by Deyana💋 (@dejanazivkovic) on

👙 life forever #Mexico

A post shared by Deyana💋 (@dejanazivkovic) on

☀️🌊

A post shared by Deyana💋 (@dejanazivkovic) on

https://www.instagram.com/p/BTi13M8DooI/?taken-by=dejanazivkovic

Регистрирај се на овој линк, и добиј до 6.000 денари бонус за обложување на следниве натпревари:

(13:30) Tottenham – Arsenal
(16:00) Everton – Crystal Palace
(18:30) Manchester City – Leicester
(17:00) Toulouse – PSG
(15:00) SPAL – AC Milan
(15:30) B. Leverkusen – Hertha
(15:30) Bor. Dortmund – Hamburger SV
(18:30) Bayern – Schalke
(13:00) Villarreal – Alaves
(16:15) Malaga – Atl. Madrid
(18:30) Leganes – Eibar
(20:45) Real Madrid – Real Sociedad

Оставете коментар