Затоа е повеќе од клуб! Погледнете како Барселона го претстави Кутињо! (ВИДЕО)

Затоа е повеќе од клуб! Погледнете како Барселона го претстави Кутињо! (ВИДЕО)

Потврдата стигна и од Каталонија, следен кој ќе ги брани боите на клубот и ќе се вклопи во ударната тројка во нападот заедно со Меси и Суарез е Кутињо.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Погледнете како Барселона го најави неговото доаѓање во клубот:

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Оставете коментар