Кошаркарот на Сан Антонио зграбчи права секс бомба! (ФОТО)

Кошаркарот на Сан Антонио зграбчи права секс бомба! (ФОТО)

Кошаркарот на Сан Антонио Спарс Дејонте Мурај последните месеци се повеќе ги полни медиумските портали.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 400.000 евра.

Мурај на паркетот не направи нешто по што ќе остане запамтен, меѓутоа до центарот на вниманието стигна заблагодарувајќи се на својот љубовен живот поврзан со 21-годишната Џили Анаис.

Со оваа атрактивна пеачка Мурај поминува се повеќе време, а дека уживаат во љубовта може да се заклучи по фотографиите кои ги објавуваат на друштвените мрежи.

Нивните обожаватеи се сложни во тоа дека се створени еден за друг, па така под фотографиите не се изоставаат коментари како : „ПЕубави сте“, „Вие сте најеротичниот пар“, „чувајте се еден со друг“ и сл.

На друштвените мрежи убавата Џили е исклучително популарна. Своите фотографии ги прикажува на повеќе од 2 милиони фанови.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 400.000 евра.

Погледнете ги сликите од парот но и од преубавата Џили:

 

 

Оставете коментар