Кој не би ја посакал неа? Српската тенисерка објави неверојатно секси фотографии (ФОТО)

Па кој не би ја посакал неа за Нова година?

Позади Јована Јакшиќ стои нова година во која го потврди статусот на една од најталентираните српски тенисерки.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 240.000 евра.

Јована имаше неколку запазени резултати со кои го привлече вниманието, а еве, од приложеното можеме да ги видиме и нејзините други квалитети.

Јована блесна пред Божиќната декорација во тесен црвен фустан кој и стои како да е лиен на неа.

Магична насмевка, и поглед кој ги соборува мажите…

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 240.000 евра.

Погледнете ги фотографиите во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

https://www.instagram.com/p/BceJj2Jl7ZG/

Оставете коментар