arena.mk

Мисот на Мундијалот во Русија со нови провокативни фотографии! (ФОТО) (ВИДЕО)

Мисот на Мундијалот во Русија со нови провокативни фотографии! (ФОТО) (ВИДЕО)

Како што влеговме во новата 2018-та година така броиме уште кратко до одржувањето на Мундијалот во Русија.

Сите нестрпливо го очекуваме денот (14-ти јуни) кога ќе биде отворено светското првенство во фудбал, кое дефинитивно дополнителен сјај ќе му дадат и преубавите Русинки.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Уверени сме дека меѓу нив ќе биде и една од најубавите и моментално најпопуларните манекенки во светот Викторија Одинцова, која е позната по тоа дека го сака спортот.

Светското првенство ќе и биде добра прилика за реклама, а нема сомнежи и дека би била во најтесниот криг за титулата Мис на Мундијалот.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Таа во новата 2018 не почасти со некоја провокативна фотографија, погледнете:

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

Like a fish 🐟 video: @mavrin ofc

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

Rolling into 2018 like 😂👌🏾 video: @mavrin

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

Hi

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

https://www.instagram.com/p/BcpQ1A8lPsK/

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

https://www.instagram.com/p/Bcr2aBAFHn_/?taken-by=viki_odintcova

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

🎥 @mavrin #vikiodintcova #MAVRIN #MAVRINmodels

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

 

Today's looks 👀💙 Ph: @mavrin #vikiodintcova #MAVRIN #MAVRINmodels

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

 

Оставете коментар