Младата тенисерка од Хрватска е новата тениска секс бомба (ФОТО)

Младата Хрватка Јана Фет (21) се уште е непозната за пошироката јавност во светот на тенисот.

Таа моментално е 102 тенисерка во светот, но тек сега и се предвидуваат најдобрите години кога е во прашање нејзината тениска кариера.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот, вреден повеќе од 230.000 евра.

Додека тоа не се случи, Фет внимаието ќе го привлекува со својот атрактивен изглед. Нејзиното длабоко деколте и облини со сигурност ќе ги доведат до жешко размислување припадниците на посилниот пол.

Своите секси изданија, 21-годишната тенисерка без проблем ги објавува на социјалните мрежи. Не се срами да покаже се што има и таа е сигурно новата тениска секс бомба.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот, вреден повеќе од 230.000 евра.

Погледнете ги фотографиите во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Оставете коментар