arena.mk

Најсмешната фотомонтажа за Конор МекГрегор (ФОТО)

Дагестан бара меч за титула со Ирецот, но овој упорно избегнува, а покрај тоа и го навреди.

Хабиб Нурмагомедов, дагестански ММА борец се обидува да го наговори Конор Мекгрегор да ја одбрани титулата, но Ирецот упорно кулира, а за сето тоа го вреѓа на социјалните мрежи.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

-Па тој е кучешко го*но, вие сите сте полуделе. Оваа игра е преполна со неспособни клошари подготвени да бидат испратени на спиење.

Платете ме колку што вреди и кралот ќе се врати – изјави МекГрегор.

-Треба да паднеш на колена и да ме молиш. Иначе не ми е грижа за тебе. Оваа година излегува моето виски, така што не ми требате, напиша тој.

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(15:00) AC Milan – Crotone
(15:00) SPAl – Lazio
(18:00) AS Roma – Atalanta
(20:45) Cagliari – Juventus
(13:00) Atl. Madrid – Getafe
(20:45) Sevilla – Betis

Меѓутоа, Нурмагодемов експресно му одговори со фотомонтажа.

Оставете коментар