Нема да поверувате: Погледнете што прават овие фудбалери на теренот (Видео)

Нема да поверувате: Погледнете што прават овие фудбалери на теренот (Видео)

Не секогаш на теренот има квалитетна игра за восхит.

Многу често се случува едноставно играчите да не знаат што прават. Токму еден од таквите моменти се случи на овој натпревар, каде играчите на двата тима цели 40 секунди, едноставно немаа намера да ја смират топката, туку само ја шутираа колку може посилно.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Погледнете за што станува збор:

The beautiful game 😍

The beautiful game 😍

Posted by Football Whispers on Thursday, January 25, 2018

Оставете коментар