Оваа луда навивачка не знае за граница: Погледнете што направи таа кога нејзиниот тим постигна гол! (Видео)

Оваа луда навивачка не знае за граница: Погледнете што направи таа кога нејзиниот тим постигна гол!

Светот на спортот познава граници, особено кога станува збор за нелегални субстанци за време на натпревар. Но очигледно е дека оваа навивачка на Олимпијада од Аунисион не била информирана за ова, па таа подигна огромна прашина низ медиумите.

Кога легендарниот Роке Санта Круз постигна гол за водство против колумбискиот тим Жуниор, оваа навивачка се одлучи да го прослави тој момент со кокаин. Но некој успеал да ја сними па таа веднаш стана хит на социјалните мрежи.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Оставете коментар