Вести:

Перо Антич фатен во кафана распеан со цигари и алкохол! (ВИДЕО)

Перо Антич фатен во кафана распеан со цигари и алкохол! (ВИДЕО)

Кошаркарите на Црвена Ѕвезда изгубија во купот на Корача во неделата.

Центарот на ѕвездашите Перо Антич за кој знаеме дека е страствен ѕвездаш, решил во среда навечер да ја ублажи болката после два пораза и тоа со песна во кафана.

 

Целосното видео можете да го погледнете ТУКА.

Пред извесно време пишувавме и за луксузното возило на Перо, кое вреди прилично висока сума.

Неговиот автомобил се цени околу 200.000 евра, а брзина од 100 км на час стигнува за 3,5 секунди. Аксималната брзина наовој автомобил е 315 километри на час.

Повеќе од сигурно дека овој автомобил се вклопува во имиџот на Антич.

Оставете коментар